register Zarejestruj się          login Zaloguj się                                                                                                                                                     mail sklep@familybike.pl      phone 12 311 92 60, 609 530 938

mail sklep@familybike.pl          phone 12 311 92 60, 609 530 938

PRACA

PRACA NA STANOWISKU

SPRZEDAWCA W SKLEPIE ROWEROWYM

OPIS STANOWISKA:
Do zadań osoby zatrudnionej będzie należeć kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów w zakresie doradztwa i sprzedaży rowerów, części oraz akcesorii rowerowych. Dbałość o klientów obecnych i przyszłych, budowanie pozytywnych relacji.

WYMAGANIA:
 - doświadczenie w branży rowerowej, najlepiej na stanowisku sprzedawcy
 - komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
 - znajomość branży rowerowej
 - umiejętność podstawowej regulacji rowerów

OFERUJEMY:
 - pracę w super zespole
 - zatrudnienie na umowę o pracę

Prosimy o przysłanie CV oraz listu motywacyjnego.
Proszę zastanów się czy lubisz rowery, nie kopiuj listu z neta, napisz tak po prostu od siebie co umiesz i dlaczego chciałbyś z nami pracować.

OFERTY PROSZĘ PRZYSYŁAĆ NA ADRES E-MAIL:  ania@familybike.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl